Domény banan.cz

V dnešní době patří společnost banan.cz mezi přední registrátory domén banan.cz. V nabídce domén banan.cz má šírokou škálu nabídce v různé cenové relaci. Mezi klasické domény banan.cz patří domény .cz, .eu, .com, .net, .info, .name, .biz stojí 235 Kč vč. DPH na rok. Veškeré domény si můžete registrovat na 1 až 10 let a tím si tak pojistit, že tato doména banan.cz bude Vašim vlastnictvím po tuto dobu. Jedinou vyjímkou jsou však slovenské domény .sk, kde je možná registrace vždy max na 1 rok.

K jednotlivým doménám banan.cz si můžete přikoupit také webhosting, který banan.cz nabízí ve třech různých tarifech, které mají různé technické parametry. Jedná se o tyto tarify:

1) webhosting standard
2) webhosting SEO
3) webhosting VIP

Ceny těchto tarifů se liší. Veškeré informace o službách banan.cz, cenách a další informace můžete nalézt na stránkách banan.cz.

int(1)

Novinky

  • Nový web a zdarma díky banan.cz

    14.8.2012

    Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.